Blog

Minipakiety Orange na kartę - pakiety minut i SMS-ów za 3 zł

Blog

Minipakiety OrangeJak mawiają, mniej znaczy więcej. Więcej swobody, więcej możliwości, więcej przyjemności. Jak to możliwe? Nikt nie przepada za nadmiarem zobowiązań, zwłaszcza jeśli w przyszłości trzeba będzie za nie zapłacić. Nie chodzi oczywiście o przesadną lekkość i beztroskę, ale o ograniczenie zbędnych formalności do absolutnego minimum. To z pewnością jedna z przyczyn wyboru telefonu na kartę - trzeba go, co prawda - zarejestrować, ale nie jesteśmy ograniczani miesięcznymi limitami kosztów czy terminami spłaty kolejnych rachunków.

Więcej…

   

Modne metale stosowane w produkcji biżuterii

Blog

BiżuteriaKtóra kobieta nie lubi nosić chociaż od czasu do czasu biżuterii? Lubimy ozdoby. Podkreślają nasz styl, osobowość. Ozdoby jubilerskie są też bardzo często określnikiem statusu społecznego. Jakiego rodzaju metale stosuje się w produkcji biżuterii?

Więcej…

   

Moc żarówek - jak przeliczać, na co zwracać uwagę?

Blog

Żarówka LEDChoć tradycyjne żarówki zniknęły ze sklepowych półek stosunkowo dawno, wciąż wiele osób używa ich w swoich domach. Ci, którzy zdecydowali się na wymianę oświetlenia na ledowe lub halogenowe, mają z kolei często problem z określeniem mocy swoich świetlówek. Przeliczenie tego parametru ze starych na nowe żarówki pozwala nam dobrać odpowiednie oświetlenie do danego pomieszczenia. Jak zatem oszacować moc lampy LED lub halogenu? O czym warto pamiętać podczas zakupu żarówek?

Więcej…