Blog


Blog

Zaparowane szyby w aucie? Podpowiadamy, jak rozwiązać problem

Zaparowane szyby w aucieZaniedbując drobiazgi w aucie, narażasz się na przykre niespodzianki zimą. Wiesz na co zwrócić uwagę? Najgorsze, że zaniedbania serwisowe auta, zlekceważone o tej porze roku, zawsze wracają w najmniej odpowiednim momencie. Awaria auta, która trafi się zimą, w mrozie i śniegu, do tych przyjemnych raczej nie należy, zwłaszcza, gdy podróżuje z tobą twoja rodzina.

Więcej…

   

Czym jest outsourcing usług sprzątających?

Outsourcing usług sprzątającychKorzystanie z zewnętrznych źródeł i usług innych firm, chociażby w zakresie obsługi informatycznej, czy analizy rynku nie jest czymś nowym. Coraz więcej firm, szczególnie dotyczy to tych większych, np. korporacji zajmujących duże powierzchnie w biurowcach, decyduje się na sięgnięcie po usługi zewnętrzne firm sprzątających. Outsourcing w zakresie sprzątania coraz prężniej rozwija się w naszym kraju i z każdym rokiem ma się coraz lepiej. Na czym polega i jakie są jego zalety?

Więcej…

   

Biznes oparty o handel domenami - jak to zrobić?

Domeny internetoweSprzedaż domen internetowych może być opłacalnym przedsięwzięciem. Gdzie szukać atrakcyjnych i jeszcze niezarejestrowanych adresów? Jak działa giełda domen? Na co zwrócić uwagę, inwestując w domeny?

Więcej…