Blog

Póty dzban wodę filtruje… Czyli kilka słów o dzbankach filtrujących i filtrach do wody

Filtr do wodyStajemy się coraz bardziej świadomi wartości zdrowego stylu życia, proekologicznych postaw oraz rozwiązań pozwalających ograniczyć wydatki z domowego budżetu. Tę rosnącą świadomość wykorzystują producenci, którzy oferują konsumentom produkty w pełni odpowiadające na ich nowe potrzeby. Jednym z przykładów tego typu produktów są dzbanki filtrujące. Czy jednak naprawdę warto w nie zainwestować?

Więcej…

   

Podejście Agile a prowadzenie biznesu

Prowadzenie biznesuOpublikowany w 2001 roku manifest Agile Software Development uznaje się za początek redefiniowania zarządzania projektami w przedsiębiorstwach. Założenia agile szybko zyskały popularność na całym świecie, pozwalając firmom na znaczną optymalizację nie tylko developmentu, ale wszystkich procesów realizowanych w biznesie.

Więcej…

   

Zasady BHP w pracy elektryka

ElektrykZasady BHP są istotne w każdym zawodzie. Ich znaczenie jest jednak wyjątkowo duże w przypadku prac, które narażają człowieka na różne niebezpieczeństwa. Przykładem może być chociażby fach elektryka. Codzienne obcowanie z prądem bez dwóch zdań stanowi spore ryzyko. Z tego też względu warto wiedzieć, jakie są podstawowe zasady bezpieczeństwa przy różnych pracach związanych z elektryką.

Więcej…