Blog

Survival dla początkujących - jak się do niego przygotować?

Survival dla początkującychSpędzanie czasu na świeżym powietrzu nie tylko przynosi odprężenie, ale też pozwala zadbać o zdrowie. Coraz więcej osób decyduje się na spędzenie czasu wolnego nie przed komputerem, lecz na łonie natury. Jedni wybierają biegi i rower, innym wystarczą spacery. Rośnie też grupa osób chcących sprawdzić się w nieco mniej wygodnych warunkach. Doskonałym pomysłem może być biwak z dala od miasta. Cały dzień, a może też noc spędzona wśród przyrody dostarcza niezapomnianych wrażeń i pozwala sprawdzić własne możliwości.

Więcej…

   

Póty dzban wodę filtruje… Czyli kilka słów o dzbankach filtrujących i filtrach do wody

Filtr do wodyStajemy się coraz bardziej świadomi wartości zdrowego stylu życia, proekologicznych postaw oraz rozwiązań pozwalających ograniczyć wydatki z domowego budżetu. Tę rosnącą świadomość wykorzystują producenci, którzy oferują konsumentom produkty w pełni odpowiadające na ich nowe potrzeby. Jednym z przykładów tego typu produktów są dzbanki filtrujące. Czy jednak naprawdę warto w nie zainwestować?

Więcej…

   

Podejście Agile a prowadzenie biznesu

Prowadzenie biznesuOpublikowany w 2001 roku manifest Agile Software Development uznaje się za początek redefiniowania zarządzania projektami w przedsiębiorstwach. Założenia agile szybko zyskały popularność na całym świecie, pozwalając firmom na znaczną optymalizację nie tylko developmentu, ale wszystkich procesów realizowanych w biznesie.

Więcej…