Informatyzacja

Innowacje, które zdobywają rynek bankowości

Innowacje w bankowościMiara postępu w bankowości równa się coraz powszechniejszemu dostępowi do pieniędzy.

Innowacyjne rozwiązania jak karta z wyświetlaczem, czy pożyczka z bankomatu świadczą o tym w którą stronę idą najnowsze produkty.

Więcej…

 

Ile kosztuje certyfikat SSL?

Certyfikat SSLPodstawowym zabiegiem stosowanym w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa, jest wymuszanie szyfrowania połączeń pomiędzy urządzeniami. Niezwykle istotny we współczesnym marketingu jest także poziom zaufania klientów, a zweryfikowanie stanu szyfrowania jest proste i ogranicza się do sprawdzenia paska adresu przeglądarki.

Więcej…

   

Co to jest oprogramowanie CRM?

Oprogramowanie CRMOprogramowanie CRM to inaczej zarządzanie relacjami z klientami. Koncepcja ta kładzie nacisk na budowanie długotrwałej więzi z klientem.

Więcej…

 

Poradnik: Jak zmienić lub ukryć adres IP?

Technologie sieciowePoruszając się w internecie nie jesteś anonimowy. I owszem, dzięki adresom możliwe jest zapewnienie bezpieczeństwa większej liczbie użytkowników internetu, jednak nie jest to główny powód braku anonimowości w sieci. Aby możliwe było jej budowanie i rozwijanie, komputery muszą znać swoje położenie w internecie i drogi dostępu do poszczególnych jego segmentów.

Są one określane mianem IP. Komunikacja pomiędzy urządzeniami jest możliwa, tylko jeśli znają one adres odbiorcy i nadawcy.

Więcej…