Informatyzacja

Co to jest oprogramowanie CRM?

Informatyzacja

Oprogramowanie CRMOprogramowanie CRM to inaczej zarządzanie relacjami z klientami. Koncepcja ta kładzie nacisk na budowanie długotrwałej więzi z klientem.

Więcej…

 

Odkrywamy tajemnice cloud computing!

Informatyzacja

Cloud computingNie wymagają dużych inwestycji, są bezproblemowe w obsłudze oraz elastyczne. Oferują dostęp do najnowszych technologii. Czym dokładnie charakteryzują się rozwiązania "w chmurze"? Sprawdzamy!

Więcej…

   

Poradnik: Jak zmienić lub ukryć adres IP?

Informatyzacja

Technologie sieciowePoruszając się w internecie nie jesteś anonimowy. I owszem, dzięki adresom możliwe jest zapewnienie bezpieczeństwa większej liczbie użytkowników internetu, jednak nie jest to główny powód braku anonimowości w sieci. Aby możliwe było jej budowanie i rozwijanie, komputery muszą znać swoje położenie w internecie i drogi dostępu do poszczególnych jego segmentów.

Są one określane mianem IP. Komunikacja pomiędzy urządzeniami jest możliwa, tylko jeśli znają one adres odbiorcy i nadawcy.

Więcej…

 

Dyski sieciowe NAS - wielofunkcyjność i bezpieczeństwo danych

Informatyzacja

Dyski sieciowe NAS Nie bez powodu pamięć masowa NAS (Network Attached Storage) - inaczej mówiąc - dyski sieciowe, zyskują coraz bardziej na popularności, przede wszystkim u użytkowników firmowych, choć nie tylko. Te multifunkcyjne urządzenia ułatwiają sprawną pracę komputerów i wymianę danych, z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa.

Więcej…