Porady

Odśnieżanie - odśnieżarki wirnikowe

Odśnieżarki wirnikowe

Odśnieżanie maszyną wirnikową.

Odśnieżarki wirnikowe są w użyciu od dziesiątek lat. Dzięki nim odśnieżanie posesji czy parkingu jest dużo prostsze oraz wydajniejsze. Analogicznie jak kosiarki do trawy produkowane są w różnych wersjach, zarówno napędzanych silnikami elektrycznymi jak i spalinowymi, zasilanymi benzyną.

Dostępne są w wielu różnych rozmiarach, począwszy do małych elektrycznych szufli poprzez odśnieżarki samobieżne aż do maszyn przyczepianych do samobieżnych ciągników czy samojezdnych kosiarek.

Więcej…

 

Sprzątanie - odkurzacz cyklonowy

Odkurzacz cyklonowySprzątanie - odkurzacz cyklonowy

Czy masz już dość swojego starego, tradycyjnego odkurzacza, w którym bez przerwy zmieniasz worki, a mimo to sprzątanie nie jest dokładne? Koszty eksploatacyjne tego urządzenia AGD przyprawiają cię o ból głowy? Tradycyjny odkurzacz ma to do siebie, że wraz z większą ilością pobieranych nieczystości zmniejsza się jego moc ssania i nie odkurza dokładnie. W konsekwencji twoja praca idzie na marne, bo odkurzone pomieszczenia wcale nie są czyste, a ty odkurzasz ponownie, żeby chociaż czyste przypominały.

Więcej…

   

Dofinansowanie z Unii Europejskiej dla prywatnych przedsiębiorców

Dofinansowanie z Unii EuropejskiejDofinansowanie z Unii Europejskiej dla prywatnych przedsiębiorców. Członkostwo Polski w Unii Europejskiej stało się szansą dla wielu przedsiębiorców oraz osób, marzących o założeniu własnej działalności gospodarczej. W wielu przypadkach problemem były pieniądze, a dokładniej ich brak.

Więcej…

 

Jak sprzedać samochód - skup aut

Jak sprzedać samochód?Sprzedaż samochodu w skupie aut jest bardzo prostą transakcją. Wszystko rozpoczyna się od skontaktowania się klienta ze skupem. Może on to zrobić telefonicznie, mailowo lub osobiście.

W trakcie tej pierwszej rozmowy niezwykle istotne jest podanie kluczowych informacji na temat samochodu, między innymi jego marki, modelu, rocznika, przebiegu oraz danych na temat ewentualnych usterek czy problemów. Pomoże to pracownikom skupu wstępnie oszacować wartość pojazdu. Wszystkie formalności załatwiane są w trakcie jednego spotkania, na które klient umawia się z firmą.

Więcej…